Maškare u Osnovnoj školi Skrad

Kroz veljaču, učenici mlađih razreda OŠ Skrad i Područne škole Kupjak imali su nastavni dan pod maskama. Svaki u svom razredu zbog epidemioloških mjera. Razni likovi ujutro su ušetali u školu, ali svi sretni i nasmijani.

Učenici 4.r. s učiteljicom Suzanom, u svom su razredu, pod maskama najprije pisali i ponavljali, a potom se zabavili uz pjesmu i ples. Svaki je učenik svoju masku predstavio najbolje što je znao.

U drugom razredu veselja, plesa i igre također nije nedostajalo. U šarenim kostimima, još maleni i zaigrani, naši drugašići s učiteljicom Marijanom proveli su dan pod maskama.

Dvoje učenika Područne škole Kupjak i njihova učiteljica Nikolina, 14.2. stavili su masku na lice, obukli kostim te odjednom postali neki drugi likovi. Maškarano ludilo, uz srca kao simbol Dana zaljubljenih u njihovom je razredu započelo.

Maškarano veselje nije zaobišlo ni učionicu 1. i 3. razreda. Plesalo se, glumilo, pjevalo, ali i dijelilo nagrade za najbolje izrađen kostim. Nastava je bila neobična i opuštena. Uživali su svi, i učenici i učiteljica Matina.

Zaključili smo kako je maškarani dan, najveseliji dan u godini.

Pripremile: Matina Jakovac i Sanja Despot Abramović

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 7. 3. 2022.