Otvoreno prvenstvo Školskih sportskih društava PGŽ-a u skijaškom trčanju

Otvoreno prvenstvo Školskih sportskih društava PGŽ-a u skijaškom trčanju održano je 19.03.2022.g. u Nordijskom centru na Vrbovskoj poljani. Organizatori natjecanja su Savez ŠSD PGŽ te Skijaški savez PGŽ. Učenici su trčali klasičnom tehnikom te su ostvareni zapaženi rezultati za našu Školu.

U kategoriji učenica 1. - 2.razreda, Franka Naglić osvojila je 1. mjesto, a Ela Gorupić 3. mjesto.

U kategoriji učenica 3. - 4. razreda, Laura Jurković osvojila je 3. mjesto, a Barbara Marković 6. mjesto.

U kategoriji učenica 5. - 6. razreda, Lorena Beljan osvojila je 5. mjesto.

U kategoriji učenica 7. - 8. razreda, Elena Lucia Šneperger osvojila je 6. mjesto.

Kod učenika u kategoriji 5. - 6. razred Teo Jurković osvojio je 1. mjesto, a Mateo Gorupić 3. mjesto.

U kategoriji učenika 7. - 8. razreda, Borna Naglić osvojio je 3. mjesto.

U ukupnom poretku ŠSD-a PGŽ-a, naše Školsko sportsko društvo Polet osvaja ukupno 3. mjesto.

Pripremila: Rea Raušel

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 31. 3. 2022.