Dan u Rijeci ispunjen kulturom

Jutarnjim vlakom 12. travnja 2022.g. svi učenici mlađih razreda Osnovne škole Skrad i PŠ Kupjak sa svojim su razrednicama krenuli u Rijeku. Po dolasku otišli su u  Art kino Croatia pogledati animirani film Gordon i Paddy.

Potom su svi zajedno prošetali Korzom te obišli stari dio grada i njegove znamenitosti. Sladoled uz more nije izostao.

Veselio ih je posjet novootvorenoj Dječjoj kući koju su razgledali uz vodstvo domaćina. Sudjelovali su u radionici izrade razglednica te su u prekrasnoj dječjoj knjižnici Stribor poslušali priču.

Bio je to dan ispunjen kulturom!

Priredila: Nikolina Kosanović

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 27. 4. 2022.