21. smotra učeničkih zadruga Primorsko – goranske županije

20. svibnja 2022.g. na riječkom se Korzu održala 21. smotra učeničkih zadruga Primorsko-goranske županije na kojoj je svoje uratke predstavilo 30-ak zadruga. Domaćin ovogodišnje smotre bila je UZ Zvončica OŠ Zvonka Cara iz Crikvenice.

Događanje je započelo svečanim programom u 10 sati u kojem je sudjelovala i naša Matea Pleše, učenica 4.r. otpjevavši županijsku himnu. Uslijedio je rad prosudbene komisije, razgledavanje štandova i druženje. Naš su izložbeni stol krasili uradci mladih vezilja sjajnim koncem na kartonu. Tijekom godine u radu učeničke zadruge Pošterkanac radile su učenice 5. r., Anja Hudorović i Tea Veršić Vlahovič te učenice 7. r., Antea Abramović, Christine Götzmann, Paula Jurković i Patricija Jurković. Na Smotri su nas predstavljale učenice Patricija i Paula, 7.r. Smotra je završila u 14 sati podjelom zahvalnica.

Voditeljica učeničke zadruge Pošterkanac, Mihaela Majnarić Štimac, prof.

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 27. 5. 2022.