Čitanje je IN (godišnji projekt)

Čitanje je in, naziv je godišnjeg projekta Osnovne škole Skrad u sklopu Godine čitanja 2021. Tijekom šk./god. 2021./22. predmetni učitelji i stručni suradnici s odabranim učenicima ili cijelim razredom vrijedno su osmislili, istražili i prezentirali  projekte na zadanu temu. Kreativnosti, truda i rada kao i čitanja nije nedostajalo.

U tjednu od 24.05. do 27.05.2022.g. u jutarnjim satima u holu svi učenici i učitelji pratili su prezentacije projekata kroz mini filmiće, ppp, usmeno izlaganje, plakate…

Predstavljeno je 15 različitih projekata povezanih uz nastavni predmet: Matematika, Informatika, Povijest, Kemija, Engleski jezik, Njemački jezik, Fizika, Vjeronauk, Hrvatski jezik, Biologija, Engleski jezik 8.r., uslijedilo je predstavljanje projekta učenika 2.r., te projekata u sklopu Domaćinstva, školske knjižnice i razrednice 4.r. te pedagoginje.

Poveznica na radove: http://os-skrad.skole.hr/projekti/projekti

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 1. 6. 2022.