Sudjelovali na Danu sporta uz Dan Osnovne škole Brod Moravice

U srijedu, 01. lipnja 2022.g., održan je Sportski dan OŠ Brod Moravice uz Dan škole. Povodom toga, ekipa učenika ŠSD-a Budućnost, Brod Moravice te gostujuća ekipa učenika ŠSD-a Polet, Skrad, natjecali su se u sportskim igrama.

Učenici OŠ Skrad osvojili su prvo mjesto u štafetama te graničaru za učenike razredne nastave, dok su učenici OŠ Brod Moravice pobijedili u sportskoj igri futsal i graničar pod nazivom Učenici protiv učitelja. Djevojčice Dječjeg vrtića u sklopu OŠ Brod Moravice demonstrirale su obilazak sportskog poligona, a vježbe aerobika predstavljale su aktivnost za sve. Program je završen proglašenjem pobjednika i pozdravom gostujuće ekipe.

Aktivnosti je osmislila učiteljica Rea Raušel, a u vođenju, bodovanju i suđenju sudjelovali su ostali učitelji OŠ Brod Moravice. Voditeljica ekipe OŠ Skrad bila je učiteljica Matina Jakovac.

Pripremila: Rea Raušel

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 8. 6. 2022.