Školski zbor uveličao susret sudionika projekta Eight Cities Together for Building our Europe

Općina Skrad domaćin je projekta Eight Cities Together for Building our Europe čiji je glavni cilj približiti Europsku uniju i njene institucije kao i mogućnosti koje pruža stanovnicima te spriječiti širenje euroskepticizma.

Voditelj projekta je grad Grace iz Italije, a uz Općinu Skrad u istom sudjeluje još šest partnera iz Estonije, Rumunjske, Portugala, Španjolske, Mađarske i Grčke.

U okviru navedenog projekta od 6. - 10. lipnja 2022.g. Skrad je domaćin za više od 30 osoba iz navedenih EU zemalja, a Zbor OŠ Skrad nastupio je 8.06. 2022.g. na početku debate s nekoliko skladbi pod vodstvom učitelja Igora Vlajnića.

Pripremio: Igor Vlajnić

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 10. 6. 2022.