Prometni policajac u Osnovnoj školi Skrad

Kao i svake godine tako i ove u petak, 27. svibnja 2022.g. učenike 1. razreda i učiteljicu Matinu posjetio je prometni policajac. Predavanju i pokaznoj vježbi prisustvovali su i naši prijatelji, učenici 1. razreda Osnovne škole Brod Moravice u pratnji učiteljice Erne.

Održano je predavanje o ponašanju u prometu i prometnim pravilima kojih se trebaju pridržavati svi sudionici prometa; vozači, pješaci i biciklisti. Svoje znanje upotpunili su i praktičnom vježbom na školskom igralištu gdje je demonstrirano pravilno prelaženje ceste poštujući sigurnosna svjetla na semaforu za pješake odnosno vozače.

Pripremila: Matina Jakovac

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 13. 6. 2022.