« Kolovoz 2022 »

Smotra Univerzalne sportske škole

Dana 14.06.2022.g. u OŠ Skrad održana je Smotra Univerzalne sportske škole učenika od 1. do 4. razreda.

Učenici su sudjelovali u sportskim  igrama, zadacima vođenja lopte, pretrčavanja obruča, hodanja po užetu te štafetnim elementarnim igrama. Po završetku aktivnosti, dodijeljene su im sportske diplome za uspješno sudjelovanje.

Pripremila: Rea Raušel

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 24. 6. 2022.

Udžbenici 2022.-23.

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.

U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023. OPĆINA BROD MORAVICE NE FINANCIRA NABAVU RADNOG MATERIJALA ZA UČENIKE KOJI DOLAZE IZ OPĆINE BROD MORAVICE. RODITELJI KUPUJU SAMI: RADNE BILJEŽNICE, LIKOVNE MAPE I OSTALI RADNI MATERIJAL NAVEDEN U PRILOŽENOM POPISU. UDŽBENIKE DOBIVAJU U ŠKOLI, NJIH PLAĆA MZO.

RODITELJI UČENIKA S PODRUČJA OPĆINE SKRAD I OPĆINE RAVNA GORA I OVE GODINE IMAJU SVE BESPLATNO. KUPUJU SAMO PRIBOR ZA RAD I BILJEŽNICE.

UČENICI UDŽBENIKE DOBIVAJU U ŠKOLI PRVOG DANA NOVE NASTAVNE GODINE.

Ravnateljica: Vesna Pintar-Grgurić