« Kolovoz 2022 »

Ekskurzija u Dalmaciju

Učenici 8. r. Osnovne škole Skrad i njihova razrednica Mihaela od 13. - 15.06.2022.g. išli su na trodnevnu ekskurziju u Dalmaciju s učenicima ostalih goranskih osnovnih škola: Lokve, Fužine i Brod Moravice.

Prva destinacija bila je Zadar gdje su obišli staru gradsku jezgru. Nakon Zadra, sljedeća destinacija bila je Sokolarski centar u Dubravi kraj Šibenika. Tamo su slušali predavanje o pticama grabljivicama. Nakon toga su se smjestili u hotel Jadran u Šibeniku nakon čega su otišli u obilazak grada. Drugi obišli su tvrđavu Klis gdje su mnogo toga čuli o povijesti obrane od Turaka i natjecali se u streličarstvu. Razgledali su Split i Dioklecijanovu palaču. Zadnji dan otišli su u Nacionalni park Krka gdje su uživali u čari prirode i ljepoti slapova. Sretni i ispunjeni vratili su se doma.

Pripremili: Matej Grgurić, Anteo Čota i Lino Žagar, 8.r.

objavio: ANAMARIJA DIKLIĆ   datum: 30. 6. 2022.

Udžbenici 2022.-23.

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.

U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023. OPĆINA BROD MORAVICE NE FINANCIRA NABAVU RADNOG MATERIJALA ZA UČENIKE KOJI DOLAZE IZ OPĆINE BROD MORAVICE. RODITELJI KUPUJU SAMI: RADNE BILJEŽNICE, LIKOVNE MAPE I OSTALI RADNI MATERIJAL NAVEDEN U PRILOŽENOM POPISU. UDŽBENIKE DOBIVAJU U ŠKOLI, NJIH PLAĆA MZO.

RODITELJI UČENIKA S PODRUČJA OPĆINE SKRAD I OPĆINE RAVNA GORA I OVE GODINE IMAJU SVE BESPLATNO. KUPUJU SAMO PRIBOR ZA RAD I BILJEŽNICE.

UČENICI UDŽBENIKE DOBIVAJU U ŠKOLI PRVOG DANA NOVE NASTAVNE GODINE.

Ravnateljica: Vesna Pintar-Grgurić