Riječ ravnateljice

Poštovani učenici, roditelji, učitelji te ostali posjetitelji naše web stranice!

Svi djelatnici ove naše male, goranske škole, OŠ Skrad trude se i zalažu da nam svima bude ugodno, da se međusobno razumijemo i pronađemo najbolje moguće rješenje za sve što nam se nađe na putu… te da sve prepreke što bolje svladamo.

Na prvom mjestu, uvijek su nam učenici kojima nastojimo pružiti razumijevanje i podršku, sigurnost i povjerenje, vjerujemo u njih i njihov uspjeh, a svaki učitelj najbolje što zna i može nastoji potaknuti interes za usvajanjem nastavnog gradiva. Cilj nam je naše učenike osposobiti  za cjeloživotno učenje…učenje za život. Prijateljstvo i druženje također je nešto što naše učenike veseli te im omogućuje sretno odrastanje, a u našoj školi pozitivne energije, pjesme, plesa i prijateljstva ne nedostaje!

Svim roditeljima vrata Škole su otvorena za razgovor, dogovor, razmjenu mišljenja, pomoć na obostrano zadovoljstvo.

Putem web stranice pravovremeno ćemo sve učenike, roditelje i ostale posjetitelje informirati o našem radu, uspjesima, napretku te važnim obavijestima.

Prisjetimo se svi svoga školovanja, prijatelja, osmijeha, ljubavi i druženja. S pravom možemo reći „Od kolijevke pa do groba, najljepše je đačko doba“.

Ravnateljica: Vesna Pintar-Grgurić, dipl.uč.izv.savj.

Naša škola u medijima

https://we.tl/t-XESHMqf69z - suradnja s PINS-om, Skrad

https://www.youtube.com/watch?v=S8sNG5VAuGE - Učilica Kanala Ri (predstavljanje projekta ''Umrežimo s(v)e'' koji se provodio u našoj školi)