Za učenik putnike školskim kombijem

-              svi koji putujete školskim kombijem ustanite nekoliko minuta ranije i pričekajte kombi, nemojte dozvoliti da on čeka vas,

-              kada ulazite u kombi pozdravite domara – vozača, pokažite pristojnost

-              pomognite mlađima, stariji i iskusniji otvorite i zatvorite vrata kombija

-              tijekom vožnje budite tihi i pristojni, ne ometajte vozača

-           na odredištu, kod škole vrata otvorite tek kada kombi stane, pozdravite domara i zatvorite vrata kombija.